FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 9838509

nr 983 8509

ARMCHAIRS

one pair, functional style, wear, damages.

Ett par, Funkis

Condition: slitage, skador

Withdrawn

Monday September 28 2015
at 18:00:25